Рішення виконавчого комітету від 29.05.2020

Дата: 29.05.2020 13:58

Рішення виконавчого комітету від 29.05.2020

№103 Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради на червень 2020 року

№104 Про погодження інвестиційної програми «Розвиток системи водопостачання» КП «Джерело» Тальнівської міської ради Черкаської області на 2020 рік (додаток 1додаток 2додаток 3)

№105 Про погодження річного плану надання послуг з централізованого водопостачання КП «Джерело» Тальнівської міської ради на 2020 рік (додаток 2додаток 1)

№107 Про видачу Свідоцтва про право  власності на майновий пай Скіченко Н.С.

№108 Про видачу Свідоцтва про право  власності на майновий пай Мірзоян К.Е.

№109 Про присвоєння та упорядкування поштових адрес об’єктам  будівництва: гр.гр. Возна Т.В., Федосенко В.М., Карман П.О., Криворучко С.П., Мельник Я.А., Савченко С.О., Терещук С.З., Чубань А.С.

№110 Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна комунальної власності (каналізаційно-очисні споруди), який розташований в адмінмежах с. Здобуток.

№111 Про перейменування пров. Рєпіна на вул. Рєпіна

№112 Про дозвіл на видалення зелених насаджень відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради, сектору з питань функціонування житлово-комунального та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради, гр. Попсуй В.П.

№113 Про продовження дозволу на розміщення зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Славному Ігору Васильовичу

№114 Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Сліпушенку Олександру Олександровичу

№115 Про  надання  одноразової матеріальної грошової допомоги мешканцям Тальнівської міської  об’єднаної територіальної громади

№116 Про надання дозволу на вчинення правочину Топтун О.М.

№117 Про виділення коштів на придбання подарунка

№118 Про відшкодування витрат на поховання

№119 Про затвердження Положення про проведення фізкультурно-оздоровчого заходу «Веселі старти дошкільнят» та виділення коштів для нагородження учасників заходу у 2020 році

№120 Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського Олімпійського дня та виділення коштів для нагородження учасників заходу у 2020 році