Рішення виконавчого комітету від 24.01.2020

Дата: 24.01.2020 14:11

Рішення виконавчого комітету від 24.01.2020

№ 2 "Про упорядкування поштових адрес"

№ 3 "Про внесення змін до складу комітету з питань Громадського бюджету"

№8 "Про виділення коштів для проведення відкритого чемпіонату м. Тальне з шахів та шашок"  (додаток)

№ 9 "Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради на січень 2020 року"

№ 10 "Про затвердження Положення про батьківську плату за навчання в

Тальнівській дитячій музичній школі Тальнівської міської ради"

№ 11 "Про погодження штатного розпису працівників КП «Наш Дім»

Тальнівської  міської ради з 01.01.2020 року"

№12 "Про погодження тарифів на послуги, що надаються КП «Гірський Тікич» Тальнівської міської ради" (додаток)

№13 "Про затвердження Плану дій виконкому міської ради, органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2020 року на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади"  (додаток)

№ 14 "Про затвердження Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік"  (додаток)

№ 15 "Про припинення дії договору від 21.07.2016 на тимчасове користування місцем (для розміщення рекламних засобів та встановлення пріоритету на їх розміщення), яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Тальне, або повноваження щодо розпорядження яким здійснюють органи місцевого самоврядування м. Тальне з ФОП Резніченком Іваном Миколайовичем"

№16 "Про визначення переліку об’єктів, видів безоплатних громадських робіт та оплачуваних суспільно-корисних робіт"