Рішення виконавчого комітету від 18.03.2019

Дата: 18.03.2019 14:22

Рішення виконавчого комітету від 18.03.2019

№ 35 Про упорядкування поштових адрес

№ 36 Про присвоєння поштової адреси нежитловим приміщенням, що належать Тальнівській філії ДП «Укрветсанзавод»

№ 37 Про підсумки роботи виконкому зі зверненнями громадян за 2018 рік (додаток)

№ 40 Про виділення коштів на придбання подарунка

№41 Про надання гр. Дерев’янчук Н.П. згоди на вчинення правочину

№42 Про надання гр. Овчаренко В.В. згоди на вчинення правочину

№ 44 Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів  масової інформації Тальнівської міської ради на березень-квітень 2019 року

№ 45 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради від 14.01.2019 № 4 «Про затвердження штатних розписів закладів культури Тальнівської міської ради та групи по бухгалтерському обліку відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради на 2019 рік»

№ 46 Про затвердження режиму роботи Комунального закладу «Тальнівський міський центр культури та дозвілля»

№ 47 Про затвердження режиму роботи Тальнівського музею історії Тальнівської міської ради

№ 48 Про дозвіл на видалення зелених насаджень сектору з питань         функціонування житлово – комунального та внутрішнього господарства   Тальнівської міської ради

№ 49 Про дозвіл на видалення зелених насаджень гр. Карпук В.Б.  у м. Тальне вул. Соборна, 65

№ 50 Про дозвіл на видалення зелених насаджень в.о. старости с. Гордашівка Царенку П.П. за адресою с. Гордашівка вул. Миру (в районі мосту)

№ 51 Про дозвіл на видалення зелених насаджень в.о. старости с. Гордашівка Царенку П.П. за адресою с. Гордашівка вул. Івана Богуна (біля клубу)

№ 52  Про взяття громадянина Орла Б.М.на квартирний облік

53 Про внесення змін до рішення від 20.04.2018 року № 69 «Про надання дозволу на приватизацію державного житлового фонду по пров. Робітничому, 25 гр. Олійник В.В. та членами її сім’ї»

№ 54  Про організацію громадських робіт у 2019 році

№ 55 Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами релігійній громаді церкви  Адвентистів сьомого дня в особі Мар’янчука Г.О. за адресою м. Тальне вул. Незалежності

№ 56 Про дозвіл на встановлення дитячого майданчика релігійній громаді церкви Адвентистів сьомого дня в особі  Мар’янчука Г.О.   м. Тальне вул. О. Шевцова, 48

№ 57 Про затвердження тарифів на послуги вивезення рідких побутових відходів КП «Водоканал» Тальнівської міської ради  (додаток)

№ 58 Про нагородження Грамотами виконавчого комітету Тальнівської  міської ради з нагоди професійного свята