Рішення виконавчого комітету від 17.05.2019

№ 89

Про упорядкування поштових адрес

№ 95

Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської  ради на передачу в оренду приміщення

Тальнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-III ступенів №1-гімназія»

№ 96

Про  присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна – приміщення їдальні на вул. Кар’єрна, 16

№ 97

Про виділення коштів для проведення та нагородження переможців у Спартакіаді серед учнів закладів загальної середньої освіти Тальнівської міської ради за 2018-2019 н.р.

№ 98

Про виділення коштів для нагородження учасників фізкультурно-оздоровчого заходу «Веселі старти дошкільнят» у 2019 році

№ 99

Про виділення коштів для проведення Всеукраїнського Олімпійського дня у 2019 році