Рішення виконавчого комітету від 13.09.2018

Дата: 15.09.2018 16:25

№ 163 Про упорядкування поштових адрес

№ 166 Про внесення змін до рішення виконкому від 02.03.2018 №37 та викладення його в новій редакції

№ 167 Про укладення договору найму з гр. Макаровим В.А.

№ 168 Про надання дозволу громадянину Шуляківському В. Б. на укладення договору дарування

№ 169 Про надання дозволу громадянину Півненку Р.С. на укладення договору дарування

№ 170 Про припинення піклування над Веселовою В.В.

№ 171 Про стан виконання обов’язків опікуном щодо свого брата

№ 172 Про затвердження кошторисів для  проведення заходів відділу культури, туризму та з  питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради

№ 173 Про відзначення  грошовою винагородою Гончаренко Марини Леонідівни

№ 174 Про дозвіл на видалення зелених насаджень директору Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи – інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради Постоловській Людмилі Іванівні (м. Тальне, вул. Соборна, 144)

№ 175 Про дозвіл на видалення зелених насаджень начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради за адресою (м. Тальне, провулок Зелений, 5)

№ 176 Про нагородження Грамотою виконавчого комітету Тальнівської міської ради Гординської Г.С.