Рішення виконавчого комітету від 13.05.2021

Дата: 19.05.2021 13:34

145 Про затвердження Положення про проведення фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг заради гармонії в Україні» у Тальнівській міській територіальній громаді

146 Про виділення коштів для нагородження переможців фізкультурно-оздоровчого заходу  «Всесвітній біг заради гармонії в Україні» у Тальнівській міській територіальній громаді у 2021 році

147 Про виділення коштів для нагородження переможців Всеукраїнського Олімпійського дня у Тальнівській міській територіальній громаді у 2021 році

148 Про виділення коштів для нагородження переможців відкритого турніру м. Тальне з шахів та шашок, присвяченого пам'яті шахіста Товкіса Миколи Федоровича у Тальнівській міській територіальній громаді  у 2021 році

149 Про закріплення території обслуговування  за закладами дошкільної   та загальної  середньої освіти Тальнівської міської  ради

150 Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради  на червень 2021 року

151 Про внесення доповнень до рішення виконкому від 18.02.2021 № 25 «Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради  на березень 2021 року»

152 Про нагородження Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради до Дня медичного працівника

153 Про надання дозволу Федосенку В.М., Федосенко О.Г. на дарування житлового будинку з надвірними спорудами та земельною ділянкою, в якому проживає малолітня Федосенко Е.Є.

154 Про надання згоди на перебування Козачкової Ю.В. у вихідні та святкові дні  в КЗ «Ладижинська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

155 Про опікунську раду при виконавчому комітеті Тальнівської міської ради

156 Про затвердження висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Тальнівської міської ради про можливість виконувати обов’язки опікуна громадянкою Білоус В.І.

157 Про затвердження висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Тальнівської міської ради про можливість виконувати обов’язки опікуна громадянкою Ополонець А.П.

158 Про затвердження висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Тальнівської міської ради про можливість продовження строку дії виконання обов’язків опікуна громадянкою Даниленко Г.М.

159 Про надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям Тальнівської міської територіальної громади

160 Про виплату одноразової грошової допомоги громадянам, які підписали (пере підписали) контракт на військову службу зі Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями, утвореними відповідно до законів України

161 Про виділення коштів на придбання подарунків

162 Про виділення коштів на придбання пам’ятних подарунків матерям загиблих учасників антитерористичної операції з нагоди Дня матері

163 Про заслуховування звіту про фінансово-господарську діяльність КП «Водоканал» ТМР за І квартал 2021 року

165 Про деякі умови оплати праці керівника КП «Водоканал» ТМР

166 Про погодження штатного розпису Комунального підприємства «Водоканал» Тальнівської міської ради (додаток 1, додаток 2)

167 Про погодження наказу КП «Тальне-Сервіс» ТМР від 30.04.2021 № 13 «Про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику комунального підприємства «Тальне-Сервіс» Тальнівської міської ради»

168 Про погодження штатного розпису Комунального підприємства «Тальне-Сервіс» Тальнівської міської ради

170 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.03.2020  № 73 «Про затвердження Положення, переліку місць та схеми розташування об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади»

171 Про взяття на квартирний облік гр.Вагуріна О.О.

172 Про упорядкування поштової адреси житлового будинку гр. Мацюк Н.І.