A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

«Як громаді стати цифровою»

Дата: 03.08.2021 10:41
Кількість переглядів: 319

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України,

затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі на платформі доступний новий онлайн серіал «Як громаді стати цифровою» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities).

Курс розроблений Міністерством цифрової трансформації України та ГО SocialBoost у межах Прграми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та призначений для публічних службовців, яким небайдужий розвиток ІТ у своїй громаді.

Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади та допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій.

У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС (залікові одиниці з оцінювання знань (Європейська кредитна трансфертно-накопичувальна система)).


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора