Рішення виконавчого комітету від 08.10.2021

Дата: 08.10.2021 12:42

№ 320 Про затвердження протоколів про результати електронних аукціонів з оренди нерухомого комунального майна (додаток 1, додаток 2)

№ 321 "Про початок опалювального сезону 2021 – 2022 років на території Тальнівської міської територіальної громади"

№ 322 Про уточнення поштової адреси Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 2 Тальнівської міської ради

323 Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради  на листопад 2021 року

324 Про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

326 Про надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям Тальнівської міської територіальної громади

327 Про виділення коштів на придбання подарунків

328 Про виплату одноразової грошової допомоги громадянам, які  підписали (перепідписали) контракт на військову службу зі Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями, утвореними відповідно до законів України

329 Про надання одноразової грошової допомоги особам, хворим на ниркову недостатність, які потребують проходження процедури гемодіалізу

330 Про виділення коштів на фінансування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни

331 Про відзначення кращих працівників соціальної сфери з нагоди їх професійного свята

332 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва по проекту «Поточній середній ремонт дорожнього покриття вулиці Вокзальна у м.Тальне, Черкаської області»

333 Про упорядкування поштової адреси житлового будинку за адресою: Черкаська обл., Звенигородський район, м.Тальне, пров. Піщаний, 2

334 Про дозвіл на видалення зелених насаджень

335 Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: м.Тальне по вул.Гагаріна,38 площею 57,0 кв.м.

336 Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: м.Тальне по вул.Гагаріна,38 площею 24,3 кв.м.

337 Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: м.Тальне по вул.Гагаріна,38 площею 78,1 кв.м.

338 Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: м.Тальне по вул.Гагаріна,38 площею 37,8 кв.м.

339 Про погодження інвестиційної програми комунальному некомерційному підприємству «Тальнівська багатопрофільна лікарня» Тальнівської міської ради на 2021-2022 роки (додатки)

340 Про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Тальянка в адміністративних межах м. Тальне протяжністю 1.76 км від греблі цукрозаводського ставка до впадіння в річку Гірський Тікич» (капітальний ремонт)