Рішення виконавчого комітету від 27.10.2021

Дата: 29.10.2021 14:14

№ 341 Про затвердження протоколів про результати електронних аукціонів з оренди нерухомого комунального майна (додатки)

№ 342 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт системи опалення та каналізаційної системи приміщень закладу дошкільної освіти «Барвінок» с. Мошурів Тальнівської міської ради Черкаської області»

№ 344 Про упорядкування та уточнення поштових адрес гр.Чайка В.Ф., гр.Любченко А.О., гр.Хмара В.П., гр.Гончаренко Л.М., Павлівський-І сільський Будинок культури – філія КЗ «Тальнівський Будинок культури»

№ 345 Про встановлення премії директору Тальнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)