До уваги громадян, які бажають організувати власну справу, та роботодавців громади!

Дата: 22.03.2022 10:46

Фото без описуНа правах проведення інформаційно–роз’яснювальної роботи щодо державної програми «Доступні кредити 5 – 7 – 9» Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує.

Урядом 18.03.2022 анонсовані зміни щодо Державної програми кредитування бізнесу «5 – 7 – 9».

Уряд знімає всі обмеження по програмі «5 – 7 – 9». Будь–який український бізнес, якому потрібна підтримка, зможе отримати кредит за пільговими умовами.

Відтепер максимально сума кредиту збільшується до 60 мільйонів гривень. На час воєнного стану та ще місяць після його завершення ставка по кредитах буде 0 %. Відсотки за тих, хто хоче вести бізнес, буде сплачувати держава.

Після завершення воєнного стану відсоткова ставка по цій програмі буде не більше 5%. Прибираються також обмеження, які стосувалися бізнес-плану чи робочих місць, чи будь-які інші.

За більш детальною інформацією необхідно звертатися до банків-партнерів Програми, перелік яких зазначений на сайті 5-7-9.gov.ua.