Мінрегіон: Проект PROSTO оновив інформацію про роботу з ВПО

Дата: 07.04.2022 11:08

Проект PROSTO підтримує актуальність інформації щодо роботи із внутрішньо переміщеними особами (ВПО).

Для більшої зручності усі дані зібрані в одному місці та дають відповіді на наступні запитання:

• хто має право на статус ВПО;
  • як отримати статус та куди звертатися;
  • які документи необхідні;
  • як стати на облік та отримати довідку
  • загальні та спеціальні права ВПО;
  • основні нормативно-правові акти.

Також інформація містить рекомендації для органів місцевого самоврядування як краще обслуговувати ВПО, а для громадян – як ефективно скористатися своїми правами.

Дізнайтеся більше за посиланням https://prosto.in.ua/ua/informatsiia-dlia-vpo.

Матеріали підготовлені експертами ініціативи «Право в умовах війни» та шведсько-українським проектом PROSTО «Підтримка доступності послуг в Україні».

Нагадаємо, Проект PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» є шведсько-українським проектом для України з підтримки реформи децентралізації. Особливий акцент приділений підтримці громад у створенні та модернізації ЦНАП, покращенні доступу мешканців до послуг, налагодженні діалогу між жителями та керівництвом громад.

Проект працює за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України та Міністерства цифрової трансформації України, в рамках координації спільних зусиль для підтримки місцевого самоврядування.