До уваги громадян, які мають статус ВПО!

Дата: 27.04.2022 11:51

Фото без опису  Для набуття статусу безробітного та отримання допомоги по безробіттю, трудові відносини можна припинити в такий спосіб:

- надіслати роботодавцю нотаріально посвідчену письмову заяву про припинення трудових відносин з підтвердженням того, що ця заява надіслана рекомендованим листом. Наразі у Верховній Раді України вже є проєкт закону щодо спрощення процедури реєстрації, ухвалення якого очікується найближчим часом.

Якщо внутрішньо переміщена особа не має документів про трудову діяльність, заробітну плату, страховий стаж, допомога по безробіттю призначається в мінімальному розмірі тривалістю 180 календарних днів протягом двох років.

Після надходження документів та відомостей, рішення про призначення допомоги по безробіттю переглядається відповідно до чинного законодавства.

За додатковою інформацією звертайтесь до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за тел.: (04731)3-04-79, 3-04-80.