Дата: 26.05.2022 11:13

Шановні клієнти служби зайнятості!

Провідні сайти з пошуку роботи України відтепер працюють разом із Міністерством економіки України та Державною службою зайнятості.

Забезпечити роботою українців в умовах війни можливо, лише працюючи злагоджено, об’єднавши зусилля всіх зацікавлених сторін - бізнесу, держави та шукачів роботи.

23 травня  підприємства - власники сайтів Work.ua , robota.ua , grc.ua - сайт з пошуку роботи, novarobota.ua, pidbir.com та Державна служба зайнятості за участі Міністерство економіки України як організатора підписали договір про співпрацю та інформаційну взаємодію.

Мета - створення на ресурсах Державної служби зайнятості національного інформаційного порталу з єдиною базою вакансій, що будуть оновлюватися в режимі реального часу.

Робота є. Знайдемо роботу разом!

За додатковою інформацією звертайтесь до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за тел.: (04731)3-04-79, 3-04-80.