З Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження!

Дата: 28.05.2022 04:48

Шановні працівники та ветерани видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята!

Сьогодні сучасна людина не уявляє собі життя без книг, газет, журналів, різноманітних листівок та рекламних плакатів — це невід’ємна частина нашого повсякдення. За таким розмаїттям друкованої продукції стоїть кропітка, творча, відповідальна робота працівників видавництв та поліграфічних підприємств.

Видавнича справа, друковане слово були і є визначальними факторами в формуванні національної свідомості. Відтворена думка, слово на папері, як засіб спілкування з читачем, набуває небувалої ваги в нинішніх умовах інформаційного протистояння.

Тож щиро бажаю вам не зупинятися на досягнутому, активно впроваджувати новітні розробки та технології, які дозволять збільшувати випуск друкованої продукції найвищого рівня якості.

Зичу вам міцного здоров’я, професійного зростання та нових успіхів у вашій важливій праці!

міський голова

Василь Сідько.