З Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2022 07:57

Шановні медичні працівники Тальнівщини!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Днем медичного працівника!

Здоров’я – це головне багатство, без якого неможливе  повноцінне життя, тому ваша праця завжди була і залишається затребуваною і шанованою.

Адже немає місії благороднішої, ніж повернути хворому радість одужання, і немає місії відповідальнішої, ніж рятувати людське життя.

Щоденно ви виконуєте нелегку працю, дбаєте про найдорожче, демонструючи приклади власного професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських серцях.

У цьому щоденному служінні ви часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх.

Пандемія коронавірусу та воєнний стан у державі показали, наскільки  місія медиків є однією з найскладніших, наймилосердніших та найгероїчніших.

Тож з нагоди вашого професійного свята прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану сумлінну працю, за самопожертву заради врятованих життів та  зцілення хворих.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій праці.

Нехай добро, яке ви робите, повертається до вас сторицею.

Хай Господь рясно благословить кожен день вашого життя!

міський голова

Василь Сідько.