З Днем батька!

Дата: 19.06.2022 09:37

Шановна тальнівська громадо!

У третю неділю червня зідно з Указом Президента України №274/2019

в Україні щорічно відзначається День батька.

Тато — важлива людина в житті кожного з нас. «Тато» - звучить гордо й так само вагомо, як і «мама». Батько — найрідніша людина, яка разом з матір’ю кожному з нас дарують життя.

Батько уособлює в собі гордість, рішучість, героїзм, мужнього захисника сім’ї та держави,  патріота своєї країни. Ми прислухаємося до мудрих батьківських порад, можемо опертися на сильне його плече, довіряти його вчинкам. Бути справжнім батьком — не тільки велика радість, але й відповідальність перед дружиною, дітьми, здатність до самовдосконалення та самопожертви.

Тож вітаю зі святом всіх чоловіків, яким в житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком!

Зичу міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай щасливими і вдячними зростають діти. Нехай шану та повагу мають дорослі. Бажаю вам чистого неба, яскравого сонця, досягнення мрій  і великих успіхів у всьому!

міський голова

Василь Сідько.