З Днем державного службовця!

Дата: 23.06.2022 08:50

Шановні працівники державних закладів і установ!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем державного службовця!

Ви присвятили своє життя дуже важливій справі, яка потребує відповідальності, принциповості, бажання працювати для людей та втілювати позитивні зміни у державі.

Державні службовці є сполучною ланкою між народом і органами влади, допомагають вирішувати проблеми громадян у різних сферах життя.

Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які, переконаний, і надалі слугуватимуть на користь людям.

В умовах воєнного стану ваша праця є особливо вагомою і відповідальною.

У святковий для вас день бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!

міський голова

Василь Сідько.