З Днем податківця України!

Дата: 02.07.2022 07:16

Шановні працівники та ветерани податкової служби громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання у день вашого професійного свята - Дня податківця України!

Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві, від вашої кропіткої щоденної праці залежить наповнення бюджетів різних рівнів та соціально-економічне благополуччя країни. Ви забезпечуєте суворе дотримання норм законодавства, зміцнення фінансової дисципліни.

Вдячний всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, поповнюючи місцеву й державну скарбниці, чесно та самовіддано бореться з порушниками податкового законодавства.

Переконаний, що ви і надалі будете успішно виконувати покладені на вас завдання і самовіддано працювати задля розвитку нашої громади та України.

Зичу вам подальшого професійного зростання, наполегливості та завзятості у вирішенні важливих завдань. Бажаю міцного здоров’ящастя, родинного благополуччя і достатку!

міський голова

Василь Сідько.