Організацію суспільно корисних робіт в Україні під час війни врегульовано

Дата: 05.07.2022 11:46

Набула чинності Постанова Кабміну №716, яка регулюватиме організацію суспільно корисних робіт в Україні під час війни.

Українці мають долучитися до відбудови України та отримати за це гарантований заробіток, оскільки сьогодні надважливими завданнями для тих, хто в тилу, є відновлення інфраструктури, будівництво захисних споруд, супровід громадян з інвалідністю та багато іншого.

У кожній області різновид робіт визначатимуть місцева влада та військово-цивільні адміністрації, але всі вони будуть спрямовуватися на відбудову інфраструктури та економіки країни.

Орієнтовний перелік робіт тут https://is.gd/7jY86u .

(Деякі з них, як приклад: будівництво захисних споруд цивільного захисту, роботи з підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням, сільськогосподарські роботи (збирання врожаю, сінокосіння), роботи, пов’язані з підтриманням громадського порядку, заготівля дров для опалювального сезону, ліквідація стихійних сміттєзвалищ та ін..)

Додаткові консультації – за телефонами Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за тел.: (04731)3-04-79, 3-04-80.