З Днем родини!

Дата: 08.07.2022 11:23

Шановні жителі Тальнівської міської територіальної громади!

Згідно з Указом Президента №1209/2011 8 липня в Україні - День родини.

Для кожного з нас сім’я – це найбільша цінність, адже саме вона є надійною фортецею, де ми відчуваємо захист, душевний спокій і підтримку.

Родина як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей та традицій українців, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

Щаслива родина – це душа України.

Захисники і захисниці, боронячи сьогодні мир, свободу та незалежність українців, оберігають кожну українську душу.

Допомагаймо їм у цьому - берегти родинні вогнища, щодня дарувати любов і турботу найдорожчим людям.

Щиро бажаю кожній родині щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові.

Хай із здобуттям перемоги щирістю, миром і спокоєм засяють очі, щастя поселиться у ваших душах, і хай нарешті возз’єднається кожна родина - джерело любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин!

міський голова

Василь Сідько.