З Днем працівників торгівлі!

Дата: 31.07.2022 12:42

Шановні працівники торгівлі Тальнівської міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Торгівля - це найдревніше ремесло, що у прадавні часи стало сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу, а сьогодні життя будь-якої повноцінної держави неможливо уявити без хороших і розвинених торгівельних відносин.

Я щиро вдячний всім працівникам торгівлі Тальнівської громади за внесок в розвиток торгової мережі, вдосконалення форм і методів торгівлі, забезпечення високої культури торгівельного обслуговування населення та постійну турботу про розширення асортименту товарів споживчого ринку.

Дякую, що допомагаєте підтримувати економічний фронт Батьківщини та щодня працюєте задля нашої спільної Перемоги!

Зичу вам щастя і благополуччя, міцного здоров’я і впевненості в завтрашньому дні, стабільності та миру!

Бажаю, щоб ваша робота приносила людям радість, а у відповідь ви завжди отримували тільки подяку та радісні посмішки!

міський голова

Василь Сідько.