З Днем працівників ветеринарної медицини!

Дата: 14.08.2022 10:07

Шановні працівники ветеринарної медицини Тальнівської міської територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиросердечно вітаю вас із професійним святом!

Професія, якій ви присвятили своє життя – одна із найдревніших та найзатребуваніших у нашому суспільстві.

Від ваших знань і вмінь залежить забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва, охорони довкілля, життя наших домашніх улюбленців та свійських тварин.

Щодня ви рятуєте життя і здоров’я незвичайних пацієнтів, які не можуть подякувати вам за вашу працю. Та ви отримуєте цілком заслужені слова подяки від їх господарів. У нинішніх умовах воєнного стану приклади вашого порятунку викликають відчуття особливої шани і поваги.

Тож прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманність, високий професіоналізм та компетентність.

З нагоди професійного свята зичу вам щастя та благополуччя, нових професійних звершень, прихильності долі, миру та процвітання вам і вашим родинам.

Нехай усе добро, зроблене вами з душею і натхненням, повертається до вас сторицею!

міський голова

Василь Сідько.