З Днем нотаріату!

Дата: 02.09.2022 09:02

Шановні працівники нотаріату громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиросердечно вітаю вас із професійним святом – Днем нотаріату.

Праця нотаріусів відіграє важливу роль у громадському житті, у підприємництві, у суспільних процесах загалом. Завдяки вашій праці реалізовуються права і законні інтереси громадян, організацій, установ.

Ваша праця є елементом розбудови правової демократичної держави. Нотаріат розвивався і формувався з іншими важливими інституціями незалежної України. І сьогодні він є важливою професійною ефективною галуззю, яка має свої традиції, свій кодекс і взаємну солідарність.

У нинішніх умовах воєнного стану ви виконуєте надскладні завдання, пов’язані із вчиненням нотаріальних дій, у тому числі невідкладних. Дякую вам за сумлінну працю, професійність і відповідальність.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою громадян, повагою колег, шаною і любов’ю рідних! Міцного здоров’я вам, успіхів та нових професійних звершень!

міський голова

Василь Сідько.