З Днем фармацевтичного працівника!

Дата: 17.09.2022 08:01

Шановні працівники фармацевтичної галузі Тальнівської міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня фармацевтичного працівника!

Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян, і сьогодні ми сприймаємо аптеку як установу, у якій можна одержати як необхідні лікарські засоби, так і розумну та добру пораду.

Ваша робота - це щоденна турбота про здоров'я й життя тисяч людей. Працювати з людьми завжди складно, а із хворими - удвічі.

Повномасштабне вторгнення російської федерації принесло для населення, кожного жителя шок, тривогу, горе, сльози… Та в цей складний воєнний час, попри все, ви виявили і виявляєте готовність здійснювати безперебійне забезпечення населення лікарськими засобами.

Тож у цей святковий для вас день висловлюю кожному і кожній із вас слова щирої вдячності!

Нехай ваша праця на благо людей приносить вам завжди тільки задоволення, творче натхнення і веде до нових звершень, а людям дарує здоров’я та повертає радість життя!

міський голова

Василь Сідько.