A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Запуск єдиного порталу вакансій!

Дата: 20.09.2022 08:56
Кількість переглядів: 37

 

        Десятки тисяч робочих місць на відстані одного кліку. Такі можливості відкриває Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua), який розпочав роботу 19 вересня 2022 року завдяки спільним зусиллям Міністерства економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошуку роботи (Work.ua, robota.ua , novarobota.ua , PidBir, grc.ua - сайт з пошуку роботи , Jooble).

       Функціонал сайту дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат. Єдина база даних оновлюється в режимі реального часу. Підписка на вакансії за галуззю та регіоном можна здійснити через наш чат-бот у Telegram https://is.gd/ymASEZ.

       Запуск нового порталу дозволить подолати несприятливі тенденції на ринку праці, оптимізувавши процес пошуку легальної роботи. Належне забезпечення підприємств кадрами підсилить розвиток економіки. Радимо усім бажаючим відвідати портал і скористатися шансом збудувати нову кар’єру.

       Створення Єдиного порталу вакансій передбачалося Стратегією розвитку Державної служби зайнятості, а практична реалізація проекту розпочалась завдяки підписанню угоди про співпрацю між Міністерством економіки України та провідними сайтами з пошуку роботи. Дякуємо їм за активну співпрацю та підтримку у такій важливій для всіх нас програмі.

       Також нагадуємо, що за допомогою ви можете звертатися за нашою онлайн-підтримкою через чат-бот у Telegram https://is.gd/ymASEZ.

       Ми працюємо для вас! Тримаємо економічний фронт разом!

       Додаткові консультації – за телефонами Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за тел.: (04731)3-04-79, 3-04-80.  

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора