Відтепер пошук кваліфікованих кадрів стає зручнішим і швидшим!

Дата: 23.09.2022 08:55

До уваги роботодавців!

Відтепер пошук кваліфікованих кадрів стає зручнішим і швидшим. У програмному комплексі Державної служби зайнятості реалізована технічна можливість подання відомостей про потребу в працівниках за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», з накладенням електронного цифрового підпису та печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів.

Сподіваємось, що ця новація значно спростить комунікацію між роботодавцем і центром зайнятості та прискорить процес підбору необхідних роботодавцю претендентів для укомплектування вакантних посад.

Додаткові консультації – за телефонами Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за тел.: (04731)3-04-79, 3-04-80.