З Днем територіальної оборони України!

Дата: 02.10.2022 09:14

Шановна Тальнівська громадо!

Щороку, починаючи з 2020 року, відповідно до Указу Президента України від 30.09.2020 №№417/2020, в Україні відзначають День територіальної оборони України.

Зараз, коли наша країна зіткнулася з агресором, внесок бійців тероборони важко переоцінити. Наступ ворога 24 лютого показав готовність громадян країни захищати свою землю від окупантів на будь-якому рівні – від маленького села до величезного мегаполісу - люди ставали на сторожі спокою і порядку, в будь-яку хвилину готові дати бій і відбити свою землю.

У День територіальної оборони України бажаю вірно і гордо стояти на сторожі спокою і блага країни, сміливо і легко відображати всі натиски з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі, щастя і доброту в серці!

міський голова

Василь Сідько.