З Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби!

Дата: 09.10.2022 11:07

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, роботи, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей і підлітків. Ваша робота вимагає високого рівня професіоналізму, ви завжди знаходитесь на передовій боротьби за здоров’я та безпеку життя. Ви виконуєте важливу і відповідальну місію.

Щиро дякую вам за сумлінну працю, чесність і високий професіоналізм. Впевнений, що ваша компетентність та відданість своїй справі і надалі будуть запорукою безпеки і здоров’я жителів Тальнівської міської  територіальної громади.

З нагоди свята зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та благополуччя. Нехай вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а праця винагороджується вдячністю людей!

Спільними зусиллями ми обов’язково переможемо!

міський голова

Василь Сідько.