A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 1065 від 27 вересня 2022 року (набрала чинності 29 вересня 2022 року)

Дата: 10.10.2022 11:33
Кількість переглядів: 45

 

     Розширено напрямки використання грантових коштів. Тепер переможці програми «Власна справа» можуть витрачати отримані кошти ще й для закупівлі свійських тварин та птиці, багаторічних насаджень, саджанців, посівного матеріалу.

     Разом із закупівлею ліцензійного програмного забезпечення, сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних з реалізацією бізнес-плану, такі витрати не повинні перевищувати 50% розміру мікрогранту.

     Витрати на лізинг обладнання відтепер теж повинні бути не більшими, ніж 50 %.

     До бізнес-плану в межах наданої суми мікрогранту можуть бути внесені зміни після їх затвердження рішенням комісії Державного центру зайнятості (ДЦЗ).

      Допускається і зміна цільового призначення коштів мікрогранту. У цьому разі отримувач звертається до ДЦЗ з відповідною заявою, викладеною в довільній формі, з обґрунтуванням необхідності змін.

      Комісія Державного центру зайнятості на найближчому засіданні приймає рішення, про що інформує отримувача листом на електронну пошту. Державний центр зайнятості повідомляє Ощадбанк, який є уповноваженим банком, протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття позитивного рішення про зміну цільового призначення.

 

       Додаткові консультації – за телефонами Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за тел.: (04731)3-04-79, 3-04-80.  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора