A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

З Днем Українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисників та захисниць України!

Дата: 14.10.2022 09:03
Кількість переглядів: 29

Шановна Тальнівська громадо, дорогі тальнівчани!

14 жовтня українці відзначають три величні свята – День Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисників та захисниць України. Ці свята є уособленням мужності та героїзму захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії під світлим покровительством Пресвятої Богородиці - захисниці доблесного українського воїнства. 

Цей день поєднує в собі державні, родинні і духовні цінності, які символізують звязок поколінь та особливо шануються українцями.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. І, на жаль, це те, чого нам зараз усім дуже бракує, те, заради чого ми спрямовуємо всі зусилля, аби перемогти.

І в перемозі українського народу як в українців, так і в усього світу немає сьогодні ніяких сумнівів: український народ, уславлений тисячолітніми звитягами предків, ментально вже переміг рашистську нікчемну орду, яка вирішила нас залякати.  

Україна сильна силою своїх людей. Цю істину щоденним подвигом доводять наші військовослужбовці й медики, волонтери і тисячі небайдужих  громадян - на лінії оборони та в тилу. Нам є ким і чим пишатися!

У цей день я дякую всім, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Працюймо на всіх фронтах заради нашої Перемоги!

Хочу привітати військовослужбовців та усіх тих, хто своєю доблестю, силою та відвагою доводить, що ми дійсно є нащадками славного козацького роду! Ваша сила, любов до рідної землі, воля та звитяга – неоціненний приклад любові та відданості Батьківщині, незламності, нескореності, відваги та сили духу.

Схилімо голови, згадуючи тих, хто поліг за волю України, хто віддав за неї своє життя. Ми маємо зробити все, аби життя, покладені на вівтар свободи нашої держави, не були віддані марно. 

Нехай небесна заступниця – Пресвята Богородиця - покриває своїм святим омофором Україну та наше військо, повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів та їхні життя.

За нами правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України! 

З повагою

міський голова

Василь Сідько.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора