У місті Тальне планується облаштування двох карманів уособлених зупинок громадського автотранспорту по вул.Соборна!

Дата: 17.10.2022 19:40

До уваги жителів Тальнівської міської територіальної громади!

За ініціативи міського голови Василя Сідька з метою поліпшення організації перевезення пасажирів громадським транспортом у місті Тальне планується облаштування двох карманів уособлених зупинок громадського автотранспорту по вул.Соборна, а саме:

1. навпроти Центрального відділення вузла поштового зв’язку №1 м.Тальне (вул.Соборна,47);
  2. навпроти житлового будинку, що розміщений між офісним приміщенням за адресою м.Тальне. вул.Соборна,36 та будівлею, в якій розташований магазин «Оазис».

/Схематичне зображення додається/.

Відповідний проект рішення щодо організації двох карманів виноситься на засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради, що відбудеться 20 жовтня 2022 року.

Нам важлива громадська думка. Побажання та пропозиції просимо писати до 20.10.2022р. безпосередньо під дописом або надсилати на електронну адресу Виконавчого комітету Тальнівської міської ради: talnemr@ukr.net.