УВАГА, ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

Дата: 18.10.2022 16:29

Управління екології та природних ресурсів

Черкаської обласної державної адміністрації

повідомляє

УВАГА, ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

З метою забезпечення своєчасного реагування та недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах - лісових масивах, рекреаційних зонах, лісосмугах, заплавах річок, торфовищах, на територіях об’єктів природно-заповідного фонду - повідомляємо, що за інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології 19 жовтня 2022 року висока (IV клас) пожежна небезпека прогнозується на всій території області, крім зони дії метеостанції Канів, де прогнозується середня (III клас) пожежна небезпека.

Черкаський обласний центр з гідрометеорології нагадує, що спалювання сухих рослинних залишків – це небезпека для життя, здоров`я людини та навколишнього природного середовища. Не шкодьте довкіллю, своєму здоров`ю та здоров`ю оточуючих!