Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 03.11.2022 09:14

Фото без описуВід імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Відзначення в нашій державі Дня працівника соціальної сфери є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів, людей з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Особливого значення набула ваша професія у нинішніх умовах воєнного стану, коли підтримки та допомоги потребують родини загиблих військовослужбовців або тих, які перебувають у зоні бойових дій, та внутрішньо переміщені особи. Окрім виконання професійних обовязків, ви активно долучаєтеся до волонтерства та благодійності.

Дякую вам за доброту, терпіння, щирість, милосердя та співчуття.

Тож нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям.

Зичу вам міцного здоров’я та щастя, достатку, родинного затишку та мирного неба над головою.

міський голова

Василь Сідько.