A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 08:00
Кількість переглядів: 38

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства Тальнівщини!
 Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника - залишаються взірцем для багатьох, адже напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку країни, громади, запорукою їх процвітання.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім вам за самовіддану працю, розуміння і мудрість, за натруджені руки. Безмежно вдячний за те, що з часу чужинського воєнного вторгнення ви першими стали на захист рідної землі, допомагаючи Збройним Силам України продовольством, транспортом, паливно-мастильними матеріалами, доправленнями вантажів, ви надаєте допомогу населенню на окупованих територіях, внутрішньо переміщеним особам, що проживають на Тальнівщині.

Нехай і в подальшому колосяться щедрими урожаями ваші ниви, нехай втілюються в життя всі ваші задуми і плани - на радість вам і вашим родинам, на благо розквіту і покращення добробуту українського народу, в ім’я нашої спільної Перемоги!

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру,  нових трудових звершень, оптимізму і віри в мирне майбутнє!

 

З повагою

міський голова

Василь Сідько. 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора