Спілка дитячих та юнацьких організацій Черкащини запрошує до участі у фестивалі-конкурсі «Скарбничка майбуття»!

Дата: 21.11.2022 13:49

У листопаді 2022 року Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Скарбничка майбуття», враховуючи безпекові аспекти під час дії воєнного стану проводить фестиваль-конкурс тільки у форматі ONLINE.

Запрошує до участі виконавців у жанрах: хореографія, вокал, театральне мистецтво, інструментальна музика, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, медіа-мистецтво.

Учасниками фестивалю можуть бути діти та молодь (соло виконавці та колективи) віком від 5  років.

Положення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Скарбничка майбуття 2022» додається. Також можна переглянути всю актуальну інформацію за покликанням на фейсбук: https://www.facebook.com/groups/306045834166361 .