A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Гарного та корисного відпочинку!

Дата: 24.11.2022 17:06
Кількість переглядів: 148

З метою організації змістовного дозвілля, соціально-психологічної підтримки в умовах воєнного стану  дітей пільгових категорій закладів освіти Тальнівської міської територіальної громади, на виконання заходів Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Тальнівській міській територіальній громаді на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням Тальнівської міської ради від 21.12.2020 № 2/8-13, Програми «Обдаровані діти та молодь» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Тальнівської міської ради від 25.11.2021 № 19/8-13,   Тальнівською  міською радою, відділом освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради, завдяки  підтримці депутатського корпусу, співпраці з  волонтерами  та громадськими діячами  з 02.12.2022 по 05.12.2022 організовано  триденну екскурсійну поїздку у Карпати  для дітей, батьки яких є учасниками бойових дій та мобілізованими  військовослужбовцями, а також обдарованих дітей.   

        Керівниками закладів загальної середньої освіти громади було опитано усіх осіб вищезазначених  категорій та надано   інформацію щодо  погодження чи відмови їхніх батьків.

        При опитуванні батькам було повідомлено про те, що проїзд до місця відпочинку та у зворотньому напрямку буде здійснений за кошти бюджету Тальнівської міської територіальної громади, інші послуги під час ексурсійної поїздки організовуються за рахунок батьків .

         З усіх дітей, які виявили бажання, сформовано групу у кількості 30 осіб (27 дітей військовослужбовців   та 3 обдарованих дітей) . Це учні  Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лісівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Веселокутського НВК, Тальнівського економіко-математичного ліцею,  Кобринівського НВК,  Кривоколінського НВК, Тальнівської  ЗОШ I-III ступенів №2.

          Сподіваємося, що екскурсія принесе дітям багато позитивних емоцій та незабутніх вражень. Бажаємо гарного та корисного відпочинку!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора