Тальнівська міська територіальна громада долучається до проєкту «Агротуристичний кластер «Шляхами Трипільської Праматері»

Дата: 30.11.2022 16:25

У вівторок, 29 листопада, міський голова Василь Сідько спільно з керівником Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владиславом Чабанюком взяли участь у форумі «Уманщина – точки економічного зростання».

На форумі розглядались питання агротуристичного економічного розвитку територіальних громад та можливості щодо залучення до їх господарської діяльності вимушено переселених осіб під час війни.

Також на форумі було представлено проєкт зі створення «Агротуристичного кластеру «Шляхами Трипільської Праматері», реалізація якого запланована на території Уманського та Звенигородського районів Черкаської області.

У рамках Проєкту передбачено наступні напрями співпраці:

• аналіз існуючих і проектування та розробка нових інвестиційних пропозицій в туристично-курортній сфері на території громад кластеру «Шляхами Трипільської Праматері»;
  • розробка та реалізація спільних проектів, програм, спрямованих на ефективний розвиток курортно-рекреаційного комплексу на території громад кластеру «Шляхами Трипільської Праматері»;
  • підготовка пропозицій та матеріалів для участі у проектах технічної допомоги Євросоюзу та інших міжнародних організацій;
  • та інші.

Ми чудово усвідомлюємо, що реалізація туристичних ініціатив «не на часі», але Україна після війни стане зовсім іншою країною, готуватись до цього потрібно і вишукувати майбутні точки зростання варто вже сьогодні.