У Тальнівському музеї історії відбулось відкриття виставки робіт майстрині Людмили Мельниченко «Лялька-мотанка – оберіг життя мого»

Дата: 05.12.2022 12:14

3 грудня в Тальнівському музеї історії відбулася презентація виставки робіт майстрині Людмили Мельниченко «Лялька-мотанка – оберіг життя мого».

Лялька-мотанка - це не тільки символ нашої нації, що формувався віками, а й своєрідне уособлення невмирущої душі народу, яка увібрала в себе всю любов поколінь і була невід’ємним атрибутом стародавньої української родини.

Авторка робіт - лікар за професією, та митець за станом душі.

Лялька-мотанка у її виконанні – втілення майстерності і творчості, та прагнення передати нащадкам важливість відродження й популяризації народної ляльки, аби продовжувала жити генетична пам’ять українського народу.

Майстриня сміливо експериментує, активно творить, пробує свої сили і у геометричному, і рослинному плетінні, у створенні об’ємних елементів та в комбінуванні матеріалів.

Наразі на виставці представлено 53 ляльки-мотанки, створені в різних техніках із поєднанням історичного і сучасного.

Експозиція діятиме до 14 грудня 2022 р., тож Тальнівський музей історії радий зустрічати гостей!