Зігріємо захисників теплом сердець дитячих!

Дата: 27.01.2023 09:50

Фото без описуЯ намалюю на папері щасливу дитину,
Де в мирному небі літають птахи.
Я намалюю на папері рідну Україну -
Без війни

З вірою у Перемогу, з невимовним бажанням допомогти і підтримати воїнів-захисників учні та викладачі комунального закладу «Тальнівська школа мистецтв» організували та провели благодійний концерт «Зігріємо захисників теплом сердець дитячих». Захід відбувся за підтримки Тальнівської міської ради, відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації. Це був дебютний концерт школи мистецтв на міській сцені нашої громади. І він відзначився не лише гарними концертними номерами, а й дойстойним проявом благодійництва та патріотизму.

Піснями і музикою, малюнками і танцювальними композиціями, поезією, творчістю, а ще дитячою любов’ю і теплом наповнилася зала. Юні таланти разом зі своїми наставниками дарували глядачам красу мистецтва в імя Перемоги Добра над злом, в імя рідної України, її Свободи і Незалежності.

А глядачі щиро аплодували артистам та донатили на підтримку Збройних Сил України.

Зібрані кошти у сумі – 14200 грн. та дитячі малюнки-обереги були передані місцевим волонтерам.

Поки у нас є такі наполегливі і талановиті діти – нас не здолати!

Ми – переможемо!

Все буде Україна!