Зі святом Великодня!

Дата: 14.04.2023 11:55

Фото без описуШановна Тальнівська громадо!

Для кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно символізує перемогу життя над смертю, добра над злом.

Сьогодні ми, як ніколи, усвідомлюємо одну із найважливіших християнських заповідей - турботи й любові до свого ближнього. Ми об’єдналися своєю силою, працею та вірою у завтрашній день нашої України.

У час воєнного лихоліття ми навчилися цінувати кожну мить життя. А ще ми знаємо, як багато серед нас тих, хто відзначає Великдень не вдома, а на фронті, на передовій, у боротьбі за мир, на медичному чергуванні, у боротьбі за здоров’я та життя, у дорозі з волонтерською поміччю.

Молимося за кожного з вас.

Молимося за Перемогу нашої держави.

Звертаємося до Господа, щоб дарував здоров’я і світлу долю нашим близьким. Просимо миру та Божої благодаті для кожної української родини.

Впевнений, що зі світлими помислами, щирою молитвою та любов’ю один до одного ми зуміємо подолати всі труднощі та негаразди, і на нашій землі запанує мир!

Нехай Великдень наповнить наші серця силою й добром для великих справ та великих звершень.

Зі святом вас, дорогі тальнівці!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

міський голова

Василь Сідько.