З Днем Європи!

Дата: 09.05.2023 09:39

Фото без описуУказом президента України від 8 травня 2023 року №266/2023 в Україні установлено День Європи 9 травня

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Сьогодні ми вперше відзначаємо цей день разом з усією Європою, підтримуємо європейську традицію святкування саме 9 травня Дня Європи – для відзначення досягнутих миру та єдності.

Ми вшановуємо нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм.

І саме Україна стоїть зараз на передовій захисту демократичної та вільної Європи від тоталітарної азійської Московії.

Українські відважні воїни, захисники і захисниці, серед яких сотні наших тальнівчан-земляків, стоять за мир не лише у рідній державі, а в усій Європі. Висловлюємо їм глибоку повагу.

Схиляємо голови, вшановуючи пам’ять земляків та всіх українців, які віддали життя за мир в усій Європі.

Ми висловлюємо подяку нашим європейським партнерам за допомогу і підтримку у боротьбі з російським агресором, у боротьбі за майбутнє України! З початком повномасштабного вторгнення ми по-справжньому відчули, що таке єдність, яка наближає нас до миру.

Вітаю усіх нас з Днем Європи і від щирого серця бажаю здоров’я, добробуту, миру та перемоги над світовим рашистським злом!

Терпіння нам усім та рішучості на шляху до нашого спільного Європейського майбутнього!

міський голова

Василь Сідько.