З Днем Героїв!

Дата: 23.05.2023 09:37

День Героїв - щорічне свято в Україні, встановлене на честь усіх українських воїнів та воїнок усіх часів, усіх борців та борчинь за волю України від лицарства Київської Русі до сьогодення. Це день пам'яті всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості.

Ми пам'ятаємо всіх героїв, які відстоювали суверенітет і незалежність нашої держави в усі часи і зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

Ми вшановуємо пам’ять героїв та героїнь минувшини, віддаємо шану новітнім героям, які сьогодні стоять за соборність та незалежність Батьківщини.

Все буде Україна!

міський голова