Перший випускний вечір у Тальнівській школі мистецтв

Дата: 30.05.2023 17:25

Фото без описуПерший випускний вечір у Тальнівській школі мистецтв

Сьогодні 19 юнаків та дівчат отримали свідоцтва про здобуття освіти у мистецькому закладі.

Випускників привітали начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Тальнівської міської ради Любов Старовойтова, в.о. директора школи мистецтв Валентин Качур.

Звучало багато теплих слів вдячності та побажань. Це було щире родинне свято учнів, батьків, викладачів.

Було багато квітів. Сльози радості і прощання. А ще музика та пісні, які дарували випускники зі сцени своїм наставникам, які навчали їх пізнавати прекрасний світ мистецтва, творчості та вишуканого смаку.

У добру путь випускники!

...А школа тим часом підсумовує зроблене та досягнуте. Перший рік роботи новоствореної школи мистецтв видався плідним, цікавим та насиченим. У такому ж дусі, з натхненням та завзяттям робота буде продовжуватися. Заклад перегортає першу сторінку і продовжує писати свою неповторну і сучасну мистецьку книгу...