Про головне за тиждень

Під головуванням міського голови Василя Сідька, відбулося чергове засідання виконавчого комітету ТМР. Члени виконавчого комітету розглянули та погодили ряд проектів рішень у соціальній, освітній, комунальній сферах громади.

14:16 19.04.2024

Відмовимося від штучних квітів.

Напередодні Великодніх свят, ми відвідуємо могили наших рідних, щоб привести там порядок і помолитися. Вшанування пам’яті померлих - це обов’язок кожного, хто поважає свій рід і свою історію. Однак, прибираючи місця поховання, багато людей прикрашають їх штучними квітами, чим роблять серйозну помилку…

11:58 19.04.2024

Дощ – не завада

Весняна толока у Тальнівській громаді продовжується незважаючи на дощову погоду.

15:33 18.04.2024

Відбулося засідання комісії

Засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, та забезпечення повноти і сплати податків відбулося під головуванням міського голови Василя Сідька.

15:32 18.04.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 18 квітня, під головуванням міського голови Василя Сідька, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради. Члени комітету розглянули та погодили ряд проектів рішень у соціальній, освітній, комунальній сферах громади тощо. Основні питання, що були розглянуті:

12:31 18.04.2024

Дякуємо за порядок і чистоту

Продовжуємо прибирати територію нашої громади, підтримуючи чистоту та порядок. Ця праця приносить відмінні результати, які можна побачити на світлинах з окремих робочих моментів толоки в громаді.

15:23 17.04.2024

Важлива зустріч

12 квітня 2024 року в залі засідань Тальнівської міської ради відбулася важлива зустріч. Міський голова Василь Сідько зібрав керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців Тальнівської міської територіальної громади, щоб обговорити низку актуальних питань.

14:14 17.04.2024

Як убезпечитися від кліщів на природі

Щороку навесні із настанням тепла і пробудженням рослин активізуються  кліщі. Ці небезпечні для людей і тварин істоти найбільш активні у квітні–червні та серпні–жовтні.

14:01 17.04.2024