A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Привітання

З Днем рятівника!

Шановні рятівники Тальнівської міської територіальної громади! Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем рятівника! Це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Професія, яку ви обрали, – одна із найблагородніших. Ризикуючи власним життям, ви першими приходите на допомогу.  В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров’я, а часто і життя людей. В складний для нашої країни час ви оперативно реагуєте на надзвичайні ситуації, пов’язані з бойовими діями, та мужньо і самовіддано ліквідовуєте їх наслідки. Складно навіть уявити у наш час життя українців без вашої щоденної кропіткої праці!

08:03:03 17.09.2022

З Днем фізичної культури і спорту!

Шановні спортсмени, тренери, викладачі, працівники закладів фізичної культури і спорту, ветерани, прихильники активного і здорового способу життя, спортивні уболівальники Тальнівської міської територіальної громади!

08:05:49 10.09.2022

З Днем підприємця!

Шановні підприємці Тальнівської міської територіальної громади!

07:58:28 04.09.2022

З Днем знань!

Шановні педагоги, батьки, вихованці, школярі, студенти – жителі Тальнівської міської територіальної громади - щиросердечно вітаю вас із Днем знань!

09:03:56 01.09.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора