Протидія домашньому насильству

Фізичне насильство

Якщо ви стикнулися з побиттям чи погрозами, або вас примушують вживати алкоголь чи наркотичні речовини, або обмежуть ваше споживання їжі чи навіть контролюють ваше пересування – над вами скоюють фізичне насильство. Часом постраждалим важко просити про допомогу. Вони приховують синці та знущання, які відбуваються вдома.

15:58:40 06.06.2023

Система безоплатної допомоги запускає кампанію про допомогу постраждалим від сексуального насильства

Система безоплатної допомоги запускає кампанію про допомогу постраждалим від від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України, та домашнього насильства.

15:53:31 06.06.2023

Сексуальним насильством під час війни є не лише зґвалтування

Важливо розуміти, що сексуальним насильством під час війни є не лише зґвалтування. Це й інші дії сексуального характеру, у тому числі, тортури із завданням шкоди статевим органам, домагання та погрози зґвалтуванням, примус спостерігати за насильством щодо інших людей, примусове роздягання. Якщо ви чи ваші близькі стикнулися із цими злочинними діями окупантів – система безоплатної правової допомоги готова надати правову підтримку, зокрема:

15:51:44 06.06.2023

Сексуальне насильство

Не існує жодних виправдань для сексуального насильства, незалежно від стосунків між людьми. Шлюб, спільне проживання, родинні зв’язки не дають права на будь-які дії сексуального характеру без згоди чи з примусу. Сексуальне насильство може стосуватися будь-кого: жінок, дітей або чоловіків.

15:41:27 06.06.2023