Тальнівське управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості інформує

Ро͟з͟м͟і͟р к͟о͟м͟п͟е͟н͟с͟а͟ц͟і͟ї ͟п͟р͟и͟ ͟п͟р͟а͟ц͟е͟в͟л͟а͟ш͟т͟у͟в͟а͟н͟н͟і͟ ͟В͟ПО ͟з͟ ͟1͟ ͟к͟в͟і͟т͟н͟я͟ ͟2͟0͟2͟4͟ ͟р͟о͟к͟у͟

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

10:36:35 09.04.2024

Максимальний розмір допомоги по безробіттю, який діє з 1 квітня 2024 року

Пунктом 3-3 прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» визначено, що під час дії воєнного стану максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року.

11:10:36 08.04.2024

Який граничний розмір компенсації витрат роботодавця за облаштування робочого місця при працевлаштуванні осіб з інвалідністю діє у квітні 2024 року

Насамперед нагадаємо, що Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.

11:09:00 08.04.2024

Що пропонує служба зайнятості внутрішньо переміщеним особам

З 1 березня 2024 року змінився порядок призначення соціальної допомоги людям зі статусом внутрішньо переміщеної особи. Уряд ухвалив рішення, яке стосується ключових інструментів підтримки внутрішніх переселенців та малозабезпечених сімей. Водночас забезпечуючи підтримку таких людей, держава запроваджує механізми стимулювання громадян до пошуку роботи,  здобуття нових професійних навичок або ж  започаткування власної справи.

10:00:16 13.03.2024

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ ГРОМАДИ!

Запрошуємо роботодавців пройти опитування, яке проводиться Міністерством економіки України разом Міжнародною організацією з міграції.

10:46:43 22.02.2024