Тальнівське відділення ДПІ Звенигородського управління ГУ ДПС у Черкаській області

Зміни  щодо запровадження положень про документацію з трансфертного ціноутворення за трирівневою структурою

Головне управління ДПС у Черкаській області продовжує цикл публікацій стосовно  змін внесених Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) до Податкового кодексу України та повідомляє наступне.

11:38:37 31.12.2020

Результати проведеної позовної роботи податкової служби Черкащини за одинадцять місяців 2020 року

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом січня-листопада поточного року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1690 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму 2436 млн гривень.

10:37:39 17.12.2020