Оголошення

Конкурсна комісія з проведення конкурсного відбору повідомляє про кандидата на посаду директора Комунального закладу «Тальнівська школа мистецтв»

Конкурсна комісія з проведення конкурсного відбору кандидата на посаду директора Комунального закладу «Тальнівська школа мистецтв» Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області надає перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі кандидата на посаду директора КЗ «Тальнівська школа мистецтв» Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області, який відбудеться 07.11.2023 року:

17:15:41 31.10.2023

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України (далі – Конкурс) проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки:

12:40:25 17.10.2023