Оголошення

Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні

У жовтні 2018 року по Черкаській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом. Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься повітряним методом за допомогою літаків АН-2 над лісовими та сільськогосподарськими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей і тварин та навколишнього середовища. Має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

17:01:31 08.10.2018

10 жовтня відбудеться громадське обговорення тарифу на перевезення пасажирів

Виконавчий  Тальнівської міської ради запрошує на громадські слухання для обговорення  проекту рішення про розгляд тарифу на пасажирські перевезення ПрАТ «Тальнівське АТП 17137» пасажирів на міських маршрутах загального користування  в м.Тальне.

08:59:20 03.10.2018

Увага! Двадцять сьома сесія міської ради VІІІ скликання переноситься на 27 вересня 2018 року. Сесія відбудеться о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

15:56:20 25.09.2018

Проект USAID «підтримка аграрного і сільського розвитку» надаватиме гранти на впровадження  місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ)

У рамках свого Фонду стратегічних інвестицій, Проект USAID «підтримка аграрного і сільського розвитку», що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», надаватиме гранти на впровадження  місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

16:31:26 14.09.2018

Про конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС "Європейський корпус солідарності"

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Міністерство закордонних справ України листом від 17.08.2018 № 203/14-840-1437 відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі поінформувало, що 10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС „Європейський корпус солідарності”, яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

08:19:59 06.09.2018